Zabezpieczone narkotyki, zlikwidowane 2 uprawy

Grodziscy kryminalni zatrzymali 2 mężczyzn, którzy uprawiali konopie indyjskie w przydomowych ogródkach. Ponadto jeden z 25-latków miał przy sobie kilka gramów gotowego suszu. Uprawy zostały zlikwidowane, a obaj właściciele odpowiedzą za popełnione przestępstwa narkotykowe. Posiadanie i uprawianie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od zatrzymania na ulicy przez grodziskich kryminalnych 25-latka, który miał przy sobie kilka gramów marihuany. Jak zawsze w takich sytuacjach policjanci pojechali na przeszukanie miejsca zamieszkania właściciela narkotyków. Tuż za posesją zatrzymanego mężczyzny kryminalni zabezpieczyli kilka krzaków konopi indyjskich. Mateusz H. trafił do policyjnej celi.

Już następnego dnia dociekliwość funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania kolejnego podejrzanego. Okazało się, że drugi 25– latek również wyhodował w pobliskim zagajniku kilka krzaków konopi. Te zabronione prawem rośliny także zostały zabezpieczone, a Jakub S. zatrzymany.

Obaj mężczyźni odpowiedzą za popełnione przestępstwa narkotykowe. Posiadanie i uprawianie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook