Zapraszamy na pokaz prac projektu "Taniec pokoleń"

Zapraszamy 29 listopada o godzinie 16.00 na powarsztatowy pokaz prac uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Milanówku, Zespołu Szkół Nr 1 w Grodzisku Maz, oraz dzieci i seniorów z Biblioteki Publicznej w Grodzisku Maz. zorganizowanych w ramach projektu "Taniec Pokoleń"

Projekt „Taniec pokoleń” jest realizowany w 3 placówkach- szkole podstawowej nr 2 w Milanówku (20 dzieci), Zespole Szkół Nr 1 w Grodzisku Maz. (20 młodzieży) oraz Bibliotece Publicznej w Grodzisku Maz. (20 seniorów i 20 dzieci – dziadkowie i wnuki- grupa integracyjna). We wszystkich grupach odbywają się  zajęcia praktyczne z takich technik oraz stylów jak t. klasyczny, t. współczesny, t. ludowy, t. jazzowy, stepowanie, hip-hop oraz zajęcia z historii i teorii tańca. Zajęcia prowadzone przez tancerzy Zespołu Mazowsze. Uczestnicy projektu byli również na 3 spektaklach tanecznych:

  • Matecznik Mazowsze – Romance a la Kujawiak
  • Teatr Wielki – Jezioro Łabędzie
  • Teatru Buffo - Metro w Warszawie

Projekt jest realizowany od początku września do końca listopada 2018 i zostanie zwieńczony pokazem pracy uczestników w postaci 4 etiud tanecznych (przygotowanych przez uczestników wspólnie z instruktorami) w sali widowiskowej grodziskiego Centrum Kultury w czwartek 29.11.2018, godz. 16:00. Wstęp wolny.

Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Społecznych

Projekt realizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Myśl w ruchu 2018.

Polub nas na Facebook