Zapraszamy na Targi moli książkowych i płytowych

Zapraszamy w najbliższą niedzielę, 7 stycznia, do Poczekalni PKP w Grodzisku Maz, na Targi moli książkowych i płytowych. Można tam będzie nabyć wiele ciekawych książek i płyt w przystępnych cenach. By poczuć klimat tego wydarzenia, zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z grudniowej edycji targów.

Szukasz lektury idealnej na długie zimowe wieczory? A może Twoja domowa biblioteczka jest już przepełniona? Książki wypadają nawet z lodówki, a płyty trzeba upychać w koszu na bieliznę? Jeśli tak, mamy propozycję właśnie dla Ciebie.

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i PKP – Przestrzeń Kulturze Przyjazna zapraszają na styczniową edycję TARGU MOLI KSIĄŻKOWYCH I PŁYTOWYCH, która odbędzie się w niedzielę 7 stycznia w godzinach 10.00 – 13.00 w Poczekalni PKP, przy ul. 1 Maja 4.W Poczekalni PKP będzie można sprzedać i kupić książki oraz płyty z muzyką, porozmawiać, a także napić się dobrej kawy. Czy można przyjemniej spędzić niedzielne przedpołudnie?

Osoby zainteresowane sprzedażą książek lub płyt proszone są o zgłoszenie się do Poczekalni PKP lub za pośrednictwem portalu Facebook (adres to: facebook.com/Poczekalnia PKP). Stoiska udostępniane są bezpłatnie.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Zapraszamy na Targi moli książkowych i płytowych