KONKURS: Wygraj podwójne zaproszenie na Koncert Trzech Tenorów

Zapraszamy Państwa na wspaniałe widowisko muzyczne - Koncert Trzech Tenorów, który odbędzie się już  16 maja o godzinie 19:00 w Ośrodku Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki. Z tej okazji mamy dla naszych czytelników podwójne zaproszenie. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie!

Znane od kilkudziesięciu lat Koncerty Trzech Tenorów odbywają się niemal na całym świecie. Inicjatywa organizowania tych znakomitych widowisk zrodziła się dzięki trzem wybitnym, charyzmatycznym tenorom - Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. The Tree Tenors podbiło serca melomanów na całym świecie.

Zapraszamy Państwa serdecznie na Koncert Trzech Tenorów, który programowo nawiązywać będzie do Gali z udziałem trzech największych tenorów świata. Podczas koncertu usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych śpiewaków operowych, solistów polskich i europejskich scen muzycznych, wystąpią trzej znakomici tenorzy młodego pokolenia - Jędrzej Tomczyk, Tomasz Tracz oraz Aleksander Kruczek. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje opery i operetki, przepiękne pieśni neapolitańskie i szlagiery literatury skrzypcowej, wspaniałe światowe arie największych kompozytorów. Publiczność usłyszy m.in.: O sole mio, Granadę, Brunetki blondynki, Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Arię Księcia "La donna é mobile,
Toast Libiamo. Tego nie można przegapić!

Zapraszamy serdecznie!

Bilety 65 zł: Kasa Kina Centrum Kultury (ul. Spółdzielcza 9) tel. 22 734 79 44,
grupy tel. 504 091 909
bilety online: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl
oraz w sieciach: Empik, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff


KONKURS: Dla czytelników Obiektywnej Gazety Internetowej przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na widowisko. Spośród osób, które do 14 kwietnia 2016 roku odpowiedzą na pytanie:

Jak nazywa się obecnie najbardziej znana polska sopranistka?

wylosowane zostanie jedno podwójne zaproszenie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie odpowiedzi na adres: grodzisk@obiektywna.pl. W tytule prosimy podać słowo KONKURS. W wiadomości prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Prosimy również o wklejenie krótkiego oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Bez tej zgody nie będziemy uprawnieni do uwzględnienia nadesłanej w konkursie odpowiedzi.

Polub nas na Facebook