Dzięki wnikliwej pracy grodziskich kryminalnych zostali ustaleni i zatrzymani trzej mężczyźni podejrzani o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu na terenie Grodziska Mazowieckiego. Kamilowi C., Michałowi N. i Patrykowi F. zostały przedstawione zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety, która idąc jedną z ulic Grodziska Mazowieckiego została zaatakowana przez dwóch mężczyzn. Sprawcy wyrwali z ręki kobiety torebkę, w której znajdowały się dokumenty i pieniądze. W trakcie zdarzenia jeden z mężczyzn kopnął  poszkodowaną w brzuch.

Dzięki wnikliwej analizie materiałów policjanci ustalili dane personalne mężczyzn, którzy brali udział w zdarzeniu. 20-letni Kamil C., 23-letni Michał N. oraz 25-letni Patryk F. zostali zatrzymani.  Przedstawiono im zarzut kradzieży rozbójniczej. Decyzją Sądu na wniosek Prokuratury mężczyźni zostali aresztowani na okres 3 miesięcy. Za powyższe przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń policjantów wynika, że w/w mogli dokonywać podobnych przestępstw na terenie pobliskich miejscowości.  W związku z powyższym  apelujemy do osób, które znalazły się w podobnej sytuacji  a jeszcze nie  złożyły zawiadomienia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Grodzisku Mazowieckim pod nr tel. 997 lub (22) 755-60-10 (-11,-12 lub -13) bądź z najbliższą jednostką policji.

Polub nas na Facebook