W ręce grodziskich kryminalnych wpadł 28-latek podejrzany o kradzieże na terenie powiatu. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany w ostatnim miesiącu mógł brać udział w pięciu różnych przestępstwach. Wcześniej karany Marcin B. po raz kolejny odpowie przed sądem za zarzucane mu czyny. Dokonanie kradzieży zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Podczas ustaleń prowadzonych do zgłoszonych w sierpniu kradzieży rowerów i innych przedmiotów z niezabezpieczonych pomieszczeń, grodziscy kryminalni wpadli na trop osoby, która mogła mieć związek z tymi przestępstwami. Policjanci natychmiast potwierdzili miejsce przebywania 28-latka i zatrzymali go. 

W toku dalszych czynności funkcjonariusze dokonali szczegółowej analizy ostatnio zgłoszonych kradzieży na terenie powiatu i ustalili, że zatrzymany mógł być sprawcą 5 takich przestępstw. Marcin B. usłyszał zarzuty karne. Mężczyzna przyznał się do kradzieży 4 rowerów i elektronarzędzi, między innymi z garaży, pomieszczeń gospodarczych i innych niezamkniętych miejsc w Grodzisku Maz. Karany wcześniej mężczyzna po raz kolejny odpowie przed sądem za dokonane czyny. Za kradzieże grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Polub nas na Facebook