W ręce grodziskich policjantów wpadł w nocy nietrzeźwy 22-latek. Mężczyzna został zatrzymany tuż po uszkodzeniu wiaty przystankowej w mieście. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Bartłomiej L. usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia i posiadania środków odurzających. Popełnione przez niego przestępstwa zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Po 1.00 w nocy grodziscy policjanci otrzymali informację o osobie, która miała wybić szybę w jednej z wiat przystanku autobusowego. Natychmiast na miejscu pojawiła się załoga patrolowa. Funkcjonariusze szybko potwierdzili uszkodzenia i zlokalizowali w pobliżu młodego mężczyznę. Zatrzymany 22-latek przyznał się do rozbicia szyby na przystanku.

Podczas kontroli mężczyzny, policjanci dodatkowo znaleźli przy nim torebkę z marihuaną. Wykonane badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że ma on w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Bartłomiej L. po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia i posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do popełnienia obu przestępstw i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

Polub nas na Facebook