Ostatnio w mediach słyszymy o nadchodzącej wiośnie, czas więc zacząć planować wiosenne aktywności i spacery. Mieszkańcom Grodziska pomoże w tym bez wątpienia nowy, bardzo ciekawy przewodnik po Grodzisku Mazowieckim – znanym i nieznanym, autorstwa Łukasza Nowackiego.

Z początkiem tego roku pojawiła się nowa, wyczekiwana przez wielu publikacja – profesjonalny przewodnik po Grodzisku Mazowieckim. Przewodnik powstał w ramach istniejącej już od wielu lat serii Bezdroża wydawnictwa Helion.

Z tej pięknie wydanej, ilustrowanej pozycji, nie tylko poznamy historię miasta, ale też liczne atrakcje, których wielu mieszkańców nawet nie zna, lub nieco o nich zapomniało. Przeglądając strony przewodnika możemy samodzielnie zaplanować rodzinne wycieczki, lub skorzystać z opisanych tam tras spacerowych, czy rowerowych.

Sami z wielkim zainteresowaniem uczestniczyliśmy w wielu spacerach prowadzonych przez Łukasza Nowackiego. Teraz z jego olbrzymiej wiedzy na temat niemal każdego zakątka Grodziska możemy korzystać codziennie, posiłkując się przewodnikiem. W publikacji dodatkowo znajdziemy wiele ciekawostek dotyczących miasta i okolicy. Poznamy biogramy słynnych mieszkańców, czy dowiemy się np. o filmach, w których Grodzisk grał mniej lub bardziej znane role.

Przewodnik dostępny jest w księgarniach oraz w Biurze Promocji Miasta. Wszystkich zainteresowanych napisaną w przystępny sposób historią Grodziska i okolic, planujących wiosenne wycieczki, lub chcących odświeżyć sobie niezapomniane spacery z Łukaszem Nowackim - zachęcamy do nabycia tej pozycji.

Polub nas na Facebook