Zarzuty kierowania gróźb karalnych oraz uszkodzenia mienia usłyszał 33–latek zatrzymany przez grodziskich policjantów. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie tych przestępstw na szkodę konkubiny. Podobne zachowania zatrzymanego były zgłaszane policjantom już w przeszłości. Funkcjonariusze złożyli wniosek o objęcie go policyjnym dozorem. Piotr K. przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

Mieszkanka Grodziska Maz. złożyła zawiadomienie o zniszczeniu wyposażenia mieszkania przez swojego konkubenta. Wartość mebli i innych uszkodzonych przedmiotów wyceniła na prawie 1500 złotych. Kobieta ponadto poinformowała policjantów, że podczas awantury mężczyzna groził jej pozbawieniem życia. Funkcjonariusze szybko ustalili, że już wcześniej były zgłaszane interwencje wobec 33-latka i postanowili go zatrzymać.

Piotr K. trafił do grodziskiej komendy. Po zebraniu materiałów procesowych 33-latek usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych wobec konkubiny i uszkodzenia należącego do niej mienia. Policjanci przygotowali wniosek o objęcie mężczyzny dozorem. Piotr K. przyznał się do obydwu przestępstw i dobrowolnie poddał karze.

Polub nas na Facebook