"ŻÓŁTE KARTKI" dla parkujących bez opłaty w strefie płatnego parkowania

Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Grodzisku Mazowieckim podczas patrolu niestety ujawniają, że kierujący nie posiadają opłaty za parkowanie pojazdu w strefie płatnego parkowania.

W Grodzisku Mazowieckim na podstawie Uchwały nr 370/2016 z dnia 29 czerwca 2016r. Rady Miejskiej, w obszarze charakteryzującym się znacznym deficytem miejsc postojowych w centrum miasta ustalono strefę płatnego parkowania niestrzeżonego pojazdów na drodze publicznej obejmującą  n/w ulice.

W związku z BRAKIEM OPŁATY kierujący w strefie płatnego  parkowania  mogą  znaleźć za wycieraczką swojego auta upomnienie od Straży Miejskiej w postaci tzw.  "ŻÓŁTEJ KARTKI".

Niestety następnym razem w przypadku powtórzenia się takiej sytuacji zostanie już naliczona opłata dodatkowa i mogą zostać podjęte także czynności zmierzające do skierowania sprawy na drogę egzekucji administracyjnej.

Przypominamy pierwsze 30 minut parkowania to koszt tylko 0,50 zł., zaś pierwsza godzina parkowania i każda następna godzina to koszt 2 zł. Opłaty za parkowanie pojazdów samochodowych w strefie płatnego parkowania niestrzeżonego w Grodzisku Mazowieckim pobierane są w dni od poniedziałku do piątku od 6.00 -do 18.00.

Polub nas na Facebook