Grodziscy kryminalni i policjanci z Jaktorowa odnaleźli 270 sztuk płyt ażurowych, zdemontowanych i skradzionych z terenu budowy drogi. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca posesji, na której zostały zabezpieczone przedmioty. Bartosz M. usłyszał 6 zarzutów kradzieży. Funkcjonariusze planują zatrzymania kolejnych osób podejrzanych o udział w tych przestępstwach.

Po zgłoszeniu przez zarządcę kradzieży elementów drogi technicznej, które zostały wyrwane i skradzione w baranowskiej gminie, grodziscy policjanci rozpoczęli poszukiwania przedmiotów i sprawców tego czynu. Kryminalni ustalili miejsce, gdzie mogły trafić zdemontowane płyty. Na posesji w powiecie sochaczewskim znaleźli skradzione rzeczy. Zatrzymali również 20-latka podejrzanego o udział w ich kradzieży.

Policjanci z Jaktorowa zabezpieczyli łącznie 270 sztuk płyt, których wartość została wyceniona przez właściciela na 4,5 tys. złotych.  Po wykonaniu czynności dochodzeniowych, Bartosz M. usłyszał zarzuty dokonania 6 kradzieży płyt. Ten czyn zagrożony jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze planują zatrzymania innych podejrzanych o udział w tych przestępstwach.

Polub nas na Facebook