Nowe drzewka w gminie Jaktorów– czyli akcja „sadzimy – drzewa i krzewy – edycja 2”

W nawiązaniu do wcześniejszych, wspólnych akcji  Wójta Gminy Jaktorów i  Nadleśnictwa Radziwiłłów, dotyczących nieodpłatnego przekazania mieszkańcom naszej gminy, sadzonek drzew i  krzewów,  dzięki kolejnej wspólnej inicjatywie  Pana Wójta Rafała Drązikowskiego i Pana Nadleśniczego Nadleśnictwa Radziwiłów, w dniu 13.04.2024 r. odbyła się akcja nieodpłatnego  przekazania   mieszkańcom naszej gminy 1000 sadzonek drzew.

Sadzonki dystrybuowane  były w tradycyjnych już miejscach tj. przy OSP w Jaktorowie i na pętli autobusowej, przy ulicy Armii Krajowej w Międzyborowie.

Z przyjemnością komunikujemy, że w dalszym ciągu zapotrzebowanie  na sadzonki nie maleje. Wśród zainteresowanych pojawiało się także wiele osób z dziećmi, zapewne zainteresowanych osobistym posadzeniem młodego drzewka.

Dziękujemy mieszkańcom naszej gminy za ponowny udział w tegorocznej akcji. Korzystając z okazji wyrażamy także serdeczne podziękowanie Nadleśnictwu Radziwiłłów za wspólną akcję oraz merytoryczną pomoc, pozwalającą na dalsze powiększanie zasobów przyrodniczych w naszej gminie.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Nowe drzewka w gminie Jaktorów– czyli akcja „sadzimy – drzewa i krzewy – edycja 2”