W minioną sobotę, mieszkańcy gminy Jaktorów po raz trzeci wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu mającym na celu poprawę estetyki i czystości swojej okolicy. Akcja "Posprzątajmy Naszą Gminę", zainicjowana przez sołtysów, przyciągnęła setki uczestników, którzy oddali swój czas i wysiłek dla dobra wspólnoty.

O godzinie 10, liczna grupa ochotników zebrała się w różnych częściach gminy, gotowa do pracy. Zarówno młodzi, jak i starsi mieszkańcy, niezależnie od wieku, wspólnie podjęli się wyzwania sprzątania i upiększania swojego otoczenia. Dołączyli do nich również harcerze z Jaktorowa, dodając dodatkowego zapału i energii do przedsięwzięcia.

Podczas akcji, uczestnicy sprzątali parki, ulice, tereny zielone i wszelkie inne miejsca wymagające uwagi. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, udało się zebrać ogromną ilość śmieci i nieczystości, co miało znaczący wpływ na poprawę czystości i porządku w gminie.

Po kilku godzinach intensywnej pracy, wszyscy uczestnicy spotkali się na integracyjnym ognisku u sołtysa Jaktorów A, Krzysztofa Dominiaka. To był doskonały moment na podsumowanie akcji, wymianę wrażeń oraz celebrację osiągniętego sukcesu. Atmosfera integracyjna, pełna radości i dumy z własnych działań, była wyrazem wspólnotowego ducha gminy Jaktorów.

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że sukces tej trzeciej edycji akcji "Posprzątajmy Naszą Gminę" był możliwy dzięki zaangażowaniu i determinacji wszystkich uczestników. To dowód na to, że wspólne działanie może przynieść pozytywne zmiany w otaczającym nas środowisku.

Wspólnota Jaktorowa już teraz z niecierpliwością oczekuje kolejnych edycji akcji "Posprzątajmy Naszą Gminę", wierząc w kontynuację pozytywnych zmian i budowanie jeszcze lepszego środowiska dla przyszłych pokoleń.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Sukces trzeciej edycji akcji "Posprzątajmy Naszą Gminę" w Jaktorowie