Wójt Gminy Jaktorów Informuje, że w dniu 11.10.2020 r. (niedziela) ok. godz. 22:00 zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu dla drogi wojewódzkiej nr 719 ul. Warszawska w m. Jaktorów na odcinku od skrzyżowania z ul. Polskiego Związku Ludowego do mostu na rzece Pisia Tuczna.

Utrudnienia spowodowane są wykonywaniem na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie remontu nawierzchni przedmiotowej drogi i potrwają do dnia 18 października 2020 r. (niedziela).

Wykonawcą prac remontowych będzie firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Budowa i Naprawa Dróg EFEKT Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Jednocześnie informuję, że w chwili wystąpienia utrudnień spowodowanych remontem DW nr 719 dojazd do Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Komisariatu Policji możliwy będzie od strony ul. Dworcowej z wykorzystaniem istniejącego parkingu wzdłuż torów PKP.

Prosimy użytkowników ww. drogi oraz parkingu o wyrozumiałość i o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie dokonywanych zmian w organizacji ruchu.

Polub nas na Facebook