fot. Koleje Mazowieckie

Dobra wiadomość dla mieszkańców Jaktorowa! Przyśpieszony pociąg Kolei Mazowieckich „Wiedenka” zatrzyma się w nowym rozkładzie na stacjach w Jaktorowie i Międzyborowie.

Spore poruszenie wśród mieszkańców Jaktorowa wywołał najnowszy rozkład jazdy KM. Przyśpieszony pociąg „Wiedenka” miał nie zatrzymywać się na stacjach w tej gminie. W sprawie postojów interweniował 15 listopada nawet u Marszałka Województwa Wójt Gminy Jaktorów. Dziś wiemy, że przyniosło to pożądany efekt.

- Z uwagi na liczne prośby pasażerów dotyczące zatrzymań na wszystkich stacjach i przystankach osobowych na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Skierniewice dla pociągu „Wiedenka” informuję, że w kierunku Skierniewic pociąg „Wiedenka” będzie zatrzymywał się na stacjach i p.o. od Grodziska Mazowieckiego do Skierniewic od dnia 9.XII br. – tłumaczyła Pani Aneta Podgajna z Biuro Rzecznika Prasowego Kolei Mazowieckich - Natomiast w kierunku do Warszawy, ze względu na organizację ruchu innych pociągów -  zatrzymania będą możliwe od dnia 19.XII. W załączeniu przesyłam link do rozkładów jazdy pociągów, uwzgledniających nową trasę dla „Wiedenki”.

Aktualne, skorygowane, rozkłady Kolei Mazowieckich zamieszczamy poniżej:

Polub nas na Facebook