5 urodziny obiektywna.pl

9 grudnia mija 5 lat od oficjalnego startu portalu obiektywna.pl

Gdy z grupą kilku osób w 2015 r. uruchamialiśmy portal Obiektywna.pl, mieliśmy wizję medium lokalnego, w którym będziemy pomagać w rozwiązywaniu problemów mieszkańców naszej okolicy. Wierzyliśmy też, że nie brakuje cennych inicjatyw, które warto promować. Chcieliśmy nie tylko w zaangażowany sposób opisywać otaczającą nas rzeczywistość, ale także współtworzyć forum wymiany myśli i pomysłów. Byliśmy przekonani, że jako profesjonalne, obiektywne medium lokalne, występując w interesie społecznym, będziemy zajmować się sprawami zwykłych ludzi.

Twórczym rozwinięciem naszych zamierzeń sprzed lat jest papierowa O! – Obiektywna Gazeta Mazowsza Zachodniego. Nie spodziewaliśmy się, że w tak krótkim czasie lokalny portal informacyjny przekształci się w największą gazetę powiatu grodziskiego.

Chcemy podziękować za zaufanie tysiącom osób, które czytają nas codziennie w internecie. Kłaniamy się fanom – osobom, które z niecierpliwością czekają na kolejny numer Obiektywnej. Dziękujemy naszym partnerom – dzięki Wam docieramy do naszych Czytelników z nowymi i ciekawymi informacjami.

Obiecujemy nie zawieść Waszych oczekiwań!

Redakcja O!

Polub nas na Facebook