Co nowego na obiektywna.pl?

Od oficjalnego startu naszego portalu pod koniec zeszłego roku, z uwagą wsłuchujemy się w Państwa pomysły i sugestie. Jest nam niezmiernie miło, że z tygodnia na tydzień zyskujemy nowych czytelników i nowe inspiracje do działania. Staramy się również dodawać nowe elementy portalu, takie jak najnowsza zakładka „W najbliższym czasie…”

Dziękujemy naszym czytelnikom i wszystkim, którzy lubią i udostępniają na facebook-u nasze materiały. Dla Was funkcjonujemy i dzięki Wam docieramy z ważnymi sprawami do coraz szerszego grona spragnionych rzetelnej  informacji mieszkańców powiatu grodziskiego. W ciągu 4 miesięcy  istnienia naszego profilu na facebook-u, polubiło nas prawie 1500 osób i osiągnęliśmy średni tygodniowy zasięg ponad 7600 osób. Niejednokrotnie nasz tygodniowy zasięg przekraczał 10000 osób.

 

Dziękujemy za wiele uwag i sugestii, zarówno co do działania portalu, jak i poruszanych problemów, zarówno tych ważnych, jak i bardziej przyziemnych. Dzięki Państwa informacjom i naszym interwencjom udało się już rozwiązać kilka problemów, dotychczas niezauważonych przez władze gminne.

W ostatnich dniach uruchomiliśmy nową zakładkę „W najbliższym czasie…”. Dzięki niej możemy przekazać Państwu zapowiedzi dotyczące wydarzeń kulturalnych i społecznych w naszej okolicy. Na bieżąco staramy się uzupełniać informacje, by każdy czytający nasz portal miał świadomość, że przeglądając Obiektywną Gazetę Internetową nie pominie żadnego cennego wydarzenia.

Zachęcamy Państwa do przesyłania uwag i sugestii co do formy portalu, jak i informacji na temat niepokojących Państwa sytuacji. Nie pozostawimy ich bez odpowiedzi, kierując interwencje do właściwych urzędów lub zamieszczając poświęcone im artykuły.

Relacje z wydarzeń kulturalnych, jak i ich zapowiedzi na naszym portalu cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców powiatu grodziskiego, dlatego zachęcamy Państwa do współpracy z nami i przesyłania wszelkiego rodzaju zapowiedzi organizowanych przez Państwa wydarzeń. Zostaną nieodpłatnie opublikowane na naszych stronach.

Polub nas na Facebook