Konkurs dla czytelników!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie! Wyślij nam swoje selfie z wakacji – wygraj podwójny bilet na występ Kabaretu HRABI i Czesława Jakubca!

Spośród osób, które do 21 września 2022r wyślą do nas swoje wakacyjne selfie, komisja konkursowa wybierze najciekawsze i nagrodzi jego autora podwójnym biletem o wartości 220zł. na występ Kabaretu HRABI i Czesława Jakubca w grodziskim Centrum Kultury,  26 września 2022 o godz. 17:00 Zapraszamy do udziału w konkursie pełen regulamin dostępny jest po zeskanowaniu kodu QR i na stronie https://www.obiektywna.pl/konkursy

KABARET HRABI to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.

CZESŁAW JAKUBIEC to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

 

Polub nas na Facebook