Drodzy Czytelnicy,

od 2015 roku opisujemy ważne dla Was sprawy, informujemy o szeroko pojętej kulturze, rozwiązujemy zgłaszane przez Was problemy. Inicjujemy dyskusję na tematy trudne, bo wierzymy, że dzięki merytorycznej dyskusji, można wypracować pozytywne rozwiązania.

Korzystając z sugestii wielu Czytelników doszliśmy do wniosku, że nadszedł moment, by portal informacyjny Obiektywna.pl zyskał swą papierową wersję, dzięki której przekazywane przez nas informacje będą dostępne również dla tych, którzy rzadziej korzystają z internetu i to z różnych powodów.

Obiektywna, której pierwszy numer dostępny jest już w waszej okolicy, będzie dwutygodnikiem, a jej nakład to 15 000 sztuk. Obiektywna jest interaktywna – przy każdym artykule znajdziecie QR kod, który po zeskanowaniu telefonem otworzy Wam dostęp do pełnej wersji artykułu z materiałami źródłowymi, obszernymi fotorelacjami i plikami video umieszczonymi w internecie.

Zachęcamy do lektury, czekamy na propozycje tematów i informacje o ciekawych wydarzeniach w regionie. Chcemy być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Naszym zdaniem, misją mediów lokalnych jest bycie blisko swoich Czytelników.

Zapewniamy, że będzie to Wasza gazeta Obiektywna. Nie tylko z nazwy.

Kamil Kubacki
Redaktor naczelny

Już dziś szukaj O! - Obiektywnej Gazety Mazowsza Zachodniego w swojej okoicy!

Polub nas na Facebook