Spotkania z Mieszkańcami Gmin Zachodniego i Południowego Mazowsza.

Społeczna Grupa Koordynacyjna Kozienice-Ołtarzew realizując aktywną strategię sprzeciwu i przeciwdziałania dotychczasowemu złemu zaplanowaniu przebiegu trasy najwyższych napięć Kozienice-Ołtarzew prowadzi w okresie wiosennym cykl spotkań z mieszkańcami Zachodniego i Południowego Mazowsza.

W trakcie spotkań informacyjnych przedstawiciele SGK przekazują mieszkańcom informacje o aktualnej sytuacji związanej z inwestycją 2x400 kV Kozienice – Ołtarzew.

Do tej pory odbyły się dwa spotkania ze społecznością lokalną w Gminie Promna i Gminie Jasieniec, w których wzięło udział po kilkuset mieszkańców.

SGK aktualnie dalej kontynuuje cykl spotkań informacyjnych z mieszkańcami ws. linii elektroenergetycznej Najwyższych Napięć 2x400kV Kozienice-Ołtarzew.

Przedstawiciele SGK serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach, które odbędą się wg podanego poniżej harmonogramu:

        14.05.2017 (niedziela) godz.18:00 – Pamiątka (gm. Tarczyn)
        19.05.2017 (piątek) godz.19:00 – Jaktorów Kolonia (gm. Jaktorów)
        20.05.2017 (sobota) godz.19:00 – Stromiec (gm. Stromiec)

Przypomnijmy, że mieszkańcy kilkunastu gmin Mazowsza dotkniętych przebiegiem zgodnym z aktualnie obowiązującym PZPWM utworzyli Społeczną Grupę Koordynacyjną Kozienice-Ołtarzew, która konsoliduje ich działania informacyjne skierowane do opinii publicznej, polityków i urzędników. Celem działania grupy jest dbanie o transparentność i merytoryczność decyzji oraz jak najmniejszą szkodliwość społeczną podejmowanych decyzji związanych z realizacją linii 2x400 kV Kozienice-Ołtarzew.

Polub nas na Facebook