Podejmij wyzwanie i zgłoś się już dziś!

Rola Lidera jest bardzo ważna - to od niego zależy, czy potrzebujące rodziny otrzymają pomoc.

Co robi Lider?

Do zadań Lidera należy przede wszystkim lokalne, całoroczne zarządzanie projektem – SZLACHETNĄ PACZKĄ. To Lider rekrutuje zespół wolontariuszy i koordynuje jego pracę, dociera do ubogich rodzin oraz wspólnie z wolontariuszami łączy potrzebujących z darczyńcami, którzy przygotowują pomoc.
- Każdego z nas czasem denerwuje to, jak wygląda rzeczywistość. Chcielibyśmy, żeby się zmieniła - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, prezes Stow. WIOSNA. - Lider to ktoś, kto nie tylko przygląda się tej rzeczywistości, ale bierze sprawy w swoje ręce i reorganizuje świat, który go otacza.

Co zyskuje?

Wolontariat w Paczce nie jest poświęcaniem się, tylko jest rozwijaniem siebie, zdobywaniem nowych kompetencji m. in . zarządzanie projektami i ludźmi, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, doświadczenie w organizowaniu dużych wydarzeń, praca w grupie, współpraca z biznesem.

Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKI w Mszczonowie, Milanówku lub gminie Jaktorów!

Zgłoś się na www.superw.pl (lub w przypadku problemów wysyłając e-mail zawierający Twoje imię, nazwisko i nr telefonu  na adres mazowieckie@wiosna.krakow.pl) a my się z Tobą skontaktujemy.

Tam gdzie nie znajdzie się Lider, Paczka nie będzie działać. To ostatnia szansa!

Polub nas na Facebook