Już jutro startują Dni Michałowic

W weekend 28-29 sierpnia zapraszamy na Dni Gminy Michałowice: koncert Natalii Kukulskiej, Dożynki Gminne 2021 oraz recital kabaretowy Artura Andrusa. W tym roku spotykamy się Granicy.

Wydarzyenia rozpoczynają się w sobotę, 28 sierpnia o godz. 20.30 koncertem znakomitej Natalii Kukulskiej z towarzyszącym jej zespołem. Natomiast w niedzielę, 29 sierpnia odbędą się Dożynki Gminne 2021 oraz o godz. 20:30 na scenie wystąpi z recitalem kabaretowym niezastąpiony Artur Andrus.

Miejsce: Granica, ul. Sportowa, teren przy boisku.

Program dożynek - niedziela 29 sierpnia:

11.00 – msza święta

12.00 – ceremonia dzielenia się chlebem

13.00 – koncert zespołu „Góralska Hora”

15.30 - pokaz sztuk walki - Krav Maga

17.00 – teatr „Katarynka”

Na najmłodszych gości czeka mnóstwo atrakcji, m.in.: jazda na kucykach, animacje i zabawy, dmuchany plac zabaw, bańki mydlane, malowanie buziek, pyszne smakołyki, teatr „Katarynka” oraz… krówka do dojenia.

​Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli pogłębić wiedzę artystyczną podczas warsztatów wikliniarskich i garncarskich, a także odwiedzić stragany z rękodziełem. Na Dożynkach obecne będą także koła gospodyń wiejskich z naszej gminy, które częstować będą pysznymi wypiekami, a także chlebem ze smalcem oraz pierogami.  

Obecne będą stoiska profilaktyczne #Szczepimy się oraz Gminnego Biura Spisowego, gdzie w namiocie Urzędu Statystycznego  będzie możliwość spisania się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego 2021. Ponadto osoby chętne będą mogły zaszczepić się przeciw COVID-19 w przychodni Amedica znajdującej się niedaleko miejsca Dożynek.

Polub nas na Facebook