Ale wakacje w Milanówku!

Zapraszamy na weekend pełen atrakcji w Milanówku. Już dziś wielkie Otwarcie Miejskiego Podwórka, w sobotę otwarcie Ale Wakacji w parku Zielony Dołek, a niedziela będzie koncertowa.

29 czerwca w piątek jest wielkie Otwarcie Miejskiego Podwórka. Zapraszamy na ul. Sportową 70 B od godz. 16.00 dzieci i młodzież. Będą warsztaty gier planszowych, warsztaty tworzenia biżuterii z filcu, animacje, bańki, wielkie klocki XXL, park linowy, kurtyna wodna, warsztaty z bajką. To dla dzieci, a dla dorosłych wieczorem o 19.00 koncert fantastycznego zespołu Run The River. Wszystko to na miejskiej plaży, na leżakach i kocach piknikowych, dzięki uprzejmości sponsora Ale Wakacji! Z.U. Jarosław Paćko. O zaplecze kulinarne zadbała milanowska kawiarnia Klimaty i firma 2M Corp, dostawca zdrowej żywności i świeżej wody, również do szkół.

30 czerwca w sobotę wielkie otwarcie Ale Wakacji w parku Zielony Dołek. Zapraszamy na ul. Krótką 10 w Milanówku na godzinę 10.00. Będzie występ iluzjonisty, pokaz charakteryzacji, warsztaty gier planszowych, zabawa mąką w miskach, wakacyjne spotkania z bajką, bańki, klocki xxl i animacje.

Niedziela będzie koncertowa. Najpierw dzieci. 1 lipca o godzinie 12.30 zapraszamy na koncert dla dzieci w Parku Zielony Dołek. Wystąpi grupa Jaworowi Ludzie z „Dźwiękowym figlem miglem”. Potem dorośli. O 19.00 na Placu Stefana Starzyńskiego, za pomnikiem Bohaterów – koncert Ani Krysiak i Marcina Koszuty przy akompaniamencie gitarowym z polskimi i zagranicznymi coverami. Zapraszamy do wspólnego śpiewania i muzykowania. Cały program warsztatów i koncertów Ale Wakacji w Milanówku od czerwca do sierpnia dostępny jest na stronie milanowskiego centrum kultury www.mckmilanowek.pl. Znajdziesz nas też na Facebooku wpisując Ale Wakacje. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny. Zapraszamy.

Polub nas na Facebook