Bajka nie z tej bajki

Wakacje zbliżają się do końca i już za tydzień dzieci i młodzież powrócą do szkoły. Nie ma jednak powodu do smutku, bo te ostatnie dni będą obfitowały w wydarzenia, które pozwolą nam należycie pożegnać tegoroczne lato. Niezwykłą gratką będzie m.in. występ krakowskiego Teatru TAK w Letniej Strefie Milanowskiego Centrum Kultury.

„Chcecie bajki. O to bajka, była sobie Pchła Szachrajka…” – tak zaczyna się jedna z najsłynniejszych bajek Jana Brzechwy, którą jeszcze kilka lat temu znaliśmy praktycznie w całości na pamięć. Tym razem w nieco innej formie przygody pchły co manier nie miała, przedstawią dzieciom Emilia Rutkowska i Dariusz Bekas z Teatru TAK, którzy przyjadą do Milanówka już w niedzielę. Ten duet jest już w naszym regionie dobrze znany. Za każdym razem przy ciekawych kostiumach i scenografii, aktorzy zapraszają dzieci do wspólnej zabawy – śpiewania, tańczenia, a także nauki angielskich słówek. I podczas najbliższego spektaklu będą to gra w Magiczne Koło Wiedzy połączona z nauką piosenki „Kręć się koło kręć”, nauka tańca animacyjnego „Aerobik o poranku” czy podróż ciuchcią w rytm piosenki „Jedzie ciuchcia ciuch ciuch ciuch”. Będzie to zatem dobra okazja, aby aktywnie spędzić czas całą rodziną.

Spektakl odbędzie się w niedzielę, 23 sierpnia, o godz. 16.00, w Letniej Strefie, na terenie basenu miejskiego, ul. Sportowa 70b w Milanówku. Wstęp jest wolny, ale należy pamiętać, że na terenie obiektu obowiązują aktualne wytyczne sanitarne oraz regulamin placówki. Obiektywna Gazeta Mazowsza Zachodniego objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Polub nas na Facebook