Bezpłatne badania wad postawy dla mieszkańców Milanówka w wieku 6-15

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych przesiewowych badaniach wad postawy dla 600 uczniów szkół Milanowskich w ramach Projektu „Milanowskie Centrum Usług Społecznych”

Wszystkich zainteresowanych udziałem w badaniech zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego w linku zamieszczonym poniżej. Prosimy o staranne uzupełnienie wszystkich wymaganych pól, co umożliwi nam sprawną organizację badań.

[Link do zapisów w formularzu]

Program badań przesiewowych jest bezpłatny i ma na celu wcześniejsze wykrycie ewentualnych wad postawy oraz zaproponowanie najodpowiedniejszych metod leczenia i profilaktyki. To niezwykle ważna inicjatywa, mająca na celu poprawę jakości życia naszych uczniów poprzez promowanie zdrowia i prawidłowej postawy ciała.

Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na naszej stronie www.fundacjasorno.com

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020 w nawiązaniu do konkursu – z zakresu zdrowia publicznego, w tym: przygotowania i przeprowadzenia świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu badań przesiewowych wad postawy związanych z dysfunkcją kręgosłupa i stóp oraz rehabilitacji leczniczej w gabinecie, dla mieszkańców Milanówka w wieku od sześciu do piętnastu lat

Polub nas na Facebook