Te piękne tytułowe słowa to fragment tekstu pieśni „O sole mio”, którą wielokrotnie słyszeliśmy w wykonaniu Pawarottiego, a którą wczoraj, w przeddzień Dnia Matki zaśpiewał po polsku pan Dariusz Biernacki - swojej Mamie i wszystkim Matkom. Koncert odbył się na terenie Willi Borówka, w ramach Pikniku zorganizowanego z okazji Dnia Matki.

Pan Dariusz Biernacki rozpoczął koncert pieśnią o miłości z musicalu „Skrzypek na dachu”. Po niej usłyszeliśmy „Pieśń o matce” – z repertuaru Mieczysława Fogga; „Matko moja ja wiem” – którą przed laty śpiewał Bernard Ładysz; „Mamo”, którą wzruszała nas Violetta Villas; „Mamma”, śpiewaną dziecięcym głosem przez Robertina Loretti; „My Way” z repertuaru Franca Sinatry oraz „O sole mio” z pięknymi słowami dedykowanymi Matkom.

Artysta był nagradzany gromkimi brawami licznie zgromadzonej publiczności, wśród której było wiele matek. Jedne przyszły same, inne z dziećmi i to zarówno małymi jak i tymi już dorosłymi. Pieśni śpiewane przez pana Dariusza, przy akompaniamencie pani Elżbiety Bartosiak wzruszały wszystkie, również te, które już matek nie mają, a które dotkliwie odczuwają ich brak.

Wszystkim Matkom życzymy szczęścia, uśmiechu, dużo radości, a przede wszystkim miłości dzieci, okazywanej każdego dnia.

Redakcja
Polub nas na Facebook