Tegoroczne Dni Pruszkowa odbędą się w czerwcu. Zostały zaplanowane na weekend 11 – 13 czerwca 2021 r. W związku z pandemią będą miały jednak inną formę niż te z lat ubiegłych.
Wszystkie zaplanowane atrakcje odbędą się w różnych lokalizacjach w naszym mieście, tak aby każdy z mieszkańców mógł wziąć udział w wybranych przez siebie aktywnościach. Rozproszenie to ma również na celu uniknięcie skumulowania wszystkich zainteresowanych w jednym miejscu, a to z kolei jest wynikiem dbania o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców i gości, którzy będą mieli ochotę wziąć udział w Dniach Pruszkowa.
Kolejną zmianą będzie również brak dużych koncertów, które przybierają zawsze charakter imprez masowych.
Czego możemy się spodziewać w weekend 11 – 13 czerwca?
To co możemy już obiecać, to to, że będzie smacznie, wesoło, sportowo, kulturalnie i muzycznie. Gwarantujemy, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.
Gdzie się spotkamy?
Atrakcje odbędą się w centrum Pruszkowa – osiedle Staszica, Park Kościuszki, Pływalnia Kapry, na Gąsinie przy Szkole Podstawowej Nr 10, na Bąkach i na Malichach.

Przypominamy i prosimy o przestrzeganie podczas udziału w atrakcjach, wszelkich zasad bezpieczeństwa, które będą wówczas obowiązywać.

Niebawem opublikujemy szczegółowy plan Dni Pruszkowa.