Droga donikąd - Szkoła wolna od uzależnień

W dniu 8 listopada 2016r. w Zespole Szkół Gminnych nr 1 im. ks. Piotra Skargi oraz w Zespole Szkół Gminnych nr 3 im. Fryderyka Chopina został zaprezentowany program słowno-muzyczny w wykonaniu Jacka Chruścińskiego (muzyka, gitarzysty basowego, publicysty, kompozytora i aranżera) oraz Macieja Kłeczka (śpiew i gitara) pt. „Droga donikąd”.

Program był jednym z elementów działań związanych z profilaktyką uzależnień od alkoholu i narkotyków wynikających z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Mieście Milanówku na 2016r., którego realizatorem jest Ośrodek Pomocy Społecznej.

Profesjonalnie przygotowany występ był skierowany do uczniów klas 6, młodzieży gimnazjalnej, jak również do nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Podczas spotkania Pan Jacek Chruściński przedstawił skutki społeczne i zdrowotne związane z uzależnieniami. Artyści propagowali idee zdrowego, wolnego od narkotyków życia oraz odnosili się do wartości najcenniejszych dla człowieka, jakimi są rodzina, praca i wartości duchowe.

Polub nas na Facebook