Hip-Hopowe szaleństwo w Milanówku!

16 i 23 kwietnia w godz. 14.00-17.00 zapraszamy wszystkich na niepowtarzalne klimatyczne warsztaty z rapu + beatboxu + DJ-ingu + tańca breakdance! Tymi 4 hiphopowymi elementami wprowadzimy Was w nastrój zbliżającej się drugiej edycji „Hip-Hopowego Szaleństwa” – niesamowitej imprezy, która już na początku czerwca! Zajęcia poprowadzi załoga pierwszej polskiej profesjonalnej inicjatywy hiphopowo-warsztatowej WARSZTATYHIPHOP.PL.

16 kwietnia (sobota) odbędą się warsztaty z rapu i beatboxu, które poprowadzą Pejot i Skajs. Razem z uczestnikami przygotujemy utwór na pograniczu hip-hopu, slamu i techniki spoken word oraz wielopiętrowy utwór beatboxowy z użyciem profesjonalnego kompresora wokalu i loopera. Utwór zostanie zagrany na wielkim finale, czyli "Hip-Hopowym Szaleństwie".

23 kwietnia (też sobota!) zajęcia didżejsko-taneczne rozkręcą DJ Anusz i bboy Skank. W programie scratching, beatjuggling, mixing oraz dużo energetycznych technik tanecznych! Warsztaty są bezpłatne i odbędą się w pięknej plenerowej miejscówce w samym centrum Milanówka!

„Hip-hopowe Szaleństwo”, czyli impreza do której zmierzamy, to cykl związanych z hip-hopem tętniących energią eventów. W poprzednim roku odbyły się m.in. zawody breakdance 2 vs. 2, turntablistyczne pokazy oraz mini-warsztaty didżejskie, a swój beatboxowy show zaprezentował niesamowity Zgas. W imprezie udział wzięło ok. 150 osób. Co przygotowaliśmy dla Was już 5 czerwca? Jak będzie w tym roku? Dowiecie się już wkrótce!

Polub nas na Facebook