Milanowska Karta Rodziny 3 + wyróżniona przez parę prezydencką

Miło nam poinformować, że Milanówek otrzymał podziękowania od pary prezydenckiej za wprowadzenie Milanowskiej Karty Rodziny 3 +. Program działa od grudnia 2013 roku - od tego czasu przystąpiło do niego 90 rodzin z terenu naszego miasta.

Dzięki udziałowi w programie, dzieci z rodzin wielodzietnych mogą korzystać za darmo z zajęć prowadzonych przez Milanowskie Centrum Kultury. Rodziny otrzymują możliwość darmowego korzystania z milanowskiej komunikacji miejskiej jak również 50% zniżkę za opłaty obowiązujące w Przedszkolu Nr 1 w Milanówku. Rodziny mają też prawo do korzystania z ulg w grodziskim Centrum Kultury i na pływalni „Wodnik”.

To jednak dopiero początek, gdyż obecnie do programu mogą przystępować również przedsiębiorcy. Uczestnictwo polega na zaoferowaniu zniżek posiadaczom karty na sprzedawane towary i usługi. Zakres oferty objętej zniżką oraz jej wysokość uzależniona jest wyłącznie od przystępującego do programu. Chcąc do niego dołączyć wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.milanowek.pl w zakładce ,,Milanowska Karta Rodziny 3+ i złożyć go w Urzędzie Miasta lub Ośrodku Pomocy Społecznej (zgłoszenia przyjmowane są również za pomocą poczty tradycyjnej i elektronicznej). Kolejnym krokiem jest podpisanie porozumienia o uczestnictwie w programie.

Informacje o uczestnictwie będą zamieszczane w materiałach informacyjnych i na stronie internetowej www.milanowek.pl. Każdy uczestnik otrzyma również prawo do zamieszczania informacji o programie w swoich materiałach reklamowych i na stronie internetowej.
 

Polub nas na Facebook