MPM agd S.A. wchodzi w segment produktów premium.

MPM agd S.A. to jedna z niewielu firm z polskim kapitałem na rynku AGD. Już niemal od 30 lat oferuje Polakom rozwiązania przemyślane i uszyte na miarę, do każdego domu. Obecnie firma wykonuje kolejny krok w rozwoju, wprowadzając do swojej oferty urządzenia z segmentu premium – markę Sam Cook. To nowa linia produktów, stworzona przez kulinarnych profesjonalistów, dedykowana wszystkim pasjonatom gotowania. Dzięki niej rozwiązania, dostępne dotychczas tylko w najlepszych kuchniach na świecie, można przenieść i zastosować we własnym domu.

Marka Sam Cook została zaprojektowana w całości i w każdym detalu przez profesjonalistów z myślą o szczególnie wymagających klientach segmentu premium: począwszy od wysokiej jakości sprzętu, przez oferowanie serwisu „door to door”, aż po elegancką stylistykę opakowania. W jej skład wchodzi 8 wyjątkowo innowacyjnych produktów. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Termo Cyrkulator oraz zgrzewarka do próżniowego pakowania żywności. Pozwalają one na przyrządzanie dań metodą sous vide, dzięki której produkty zachowują pełnię składników odżywczych podczas procesu gotowania.

- Poszerzając ofertę o markę Sam Cook wchodzimy w nową, a jednocześnie naturalną fazę rozwoju naszej firmy. Od lat bowiem uważnie obserwujemy styl życia oraz zmieniające się preferencje konsumentów, aby na bieżąco reagować na ich potrzeby. Obecnie Polacy coraz częściej chcieliby we własnym domu skorzystać z rozwiązań i udogodnień, które do tej pory dostępne były głównie dla profesjonalistów. Oczekują w tym zakresie rozwiązań innowacyjnych i najwyższej jakości. Linia Sam Cook jest właśnie odpowiedzią naszej firmy na ten silny, nowy trend na polskim rynku – mówi Piotr Płochocki, twórca i założyciel firmy MPM agd S.A.

Oprócz Termo Cyrkulatora sous vide i zgrzewarki próżniowej marki Sam Cook, już teraz w sprzedaży dostępne są wysokiej jakości: termorobot, blender wysokoobrotowy, wyciskarka wolnoobrotowa, frytkownica beztłuszczowa FitFryer, Nutri Blender oraz mikser ręczny. Obecnie produkty marki Sam Cook można kupić poprzez stronę www.samcook.eu oraz w największych sieciach handlowych.

- Marka Sam Cook powstała z połączenia pasji do gotowania, wysokiego poczucia estetyki, odpowiedzialności za jakość oraz doświadczenia w branży AGD. Chociaż jest obecna na rynku od kilku tygodni, już teraz widzimy bardzo duże zainteresowanie nowymi produktami wśród przedstawicieli sieci handlowych. Wynika to z faktu, że marka Sam Cook doskonale uzupełnia lukę obecną na polskim rynku AGD, a spowodowaną faktem, że profesjonalne urządzenia do gotowania są dostępne, ale w bardzo wysokiej cenie. Ich koszt często kilkukrotnie przekracza możliwości zakupowe konsumenta. – podkreśla Piotr Płochocki i dodaje –  W najbliższych miesiącach skupimy się na sukcesywnej rozbudowie dystrybucji, tak aby każdy pasjonat gotowania miał okazję tworzyć swoje potrawy z wykorzystaniem najwyższej jakości urządzeń marki Sam Cook, stworzonej przez profesjonalistów.

Inauguracja urządzeń marki Sam Cook odbędzie się podczas targów Electronics Showv w dniach 13 – 15 kwietnia 2018 r. w Centrum Wystawienniczym Ptak w Nadarzynie.
 

Polub nas na Facebook