„Nie bądź bezbronna - obroń się sama” Bezpłatne zajęcia z samoobrony dla Pań

„Nie bądź bezbronna - obroń się sama” to już III edycja programu Straży Miejskiej w Milanówku adresowana do wszystkich pań, które chciałyby same zadbać o swoje bezpieczeństwo na ulicy. 

Pod okiem wykwalifikowanego instruktora mieszkanki Milanówka mają możliwość wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z samoobrony. Panie nauczą się jak reagować w sytuacjach zagrożenia i nie dać się skrzywdzić napastnikowi. Treningi będą obejmowały naukę podstawowych technik, ruchów, pchnięć i uderzeń pozwalających szybko i skutecznie unieszkodliwić agresora. Dodatkowo zajęcia wzmocnią kondycję i zapewnią mile spędzone popołudnie.

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu Straży Miejskiej 22 724 80 45 lub na adres mailowy: sm.wegielek@gmail.com z dopiskiem w tytule: „Samoobrona”.

Zaczynamy 27 lutego (wtorek) o godz. 18.30 na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Królewskiej 69 (wejście przez halę sportową).

Panie powinny zabrać ze sobą uzupełnioną kartę zgłoszenia (do pobrania na www.strazmiejska.milanowek.pl), strój sportowy oraz dobry humor.

 Zajęcia są bezpłatne!

Zapraszamy!

Polub nas na Facebook