Nowa siedziba Milanowskiego Centrum Kultury

Jak Państwu wiadomo dotychczasowa siedziba Milanowskiego Centrum Kultury została wyłączona z użytkowania ze względu na jej zły stan techniczny. Budynek zostanie rozebrany, w związku z powyższym stoimy przed ważnymi decyzjami związanymi z przyszłością Milanowskiego Centrum Kultury na kolejne lata. Mamy więc niepowtarzalną okazję na podjęcie dyskusji i rozmów czy nowa siedziba ma pozostać w dotychczasowym miejscu czy korzystając z tej sytuacji możemy ją wybudować na zupełnie nowym terenie, który może jeszcze  lepiej spełniać potrzeby mieszkańców. Jest to więc odpowiedni czas na podjęcie dyskusji nie tylko o miejscu, ale przede wszystkim o funkcji, jakie ma spełniać nowy budynek kreujący kulturę i rozrywkę w Milanówku.

Zwracam się więc do wszystkich mieszkańców Milanówka w każdym wieku, którym leży na sercu rozwój i życie kulturalne miasta, aby podjęli rozmowę i współdecydowali o dalszych losach Milanowskiego Centrum Kultury, którego nowa siedziba może stać się kluczowym miejscem dla nas wszystkich. Zachęcam do wypowiadania swoich opinii, które będą dla mnie wskazówką i ogromną pomocą przy podejmowaniu dalszych decyzji. Czasu jest mało, wielu mieszkańców czeka z niecierpliwością na nową siedzibę MCK.

Po określeniu miejsca i potrzeb mieszkańców zamierzam  natychmiast ogłosić konkurs na koncepcję architektoniczną budynku wraz z otoczeniem. Pozwoli to na wybór najlepszego pomysłu  do realizacji projektu i wybudowanie nowego Milanowskiego Centrum Kultury.

Państwa opinie, propozycje i sugestie proszę przesyłać w formie pisemnej (listownie lub osobiście) do Milanowskiego Centrum Kultury przy ul. Kościelnej 3 w Milanówku w dniach od 29 kwietnia 2016 r. do 13 maja 2016 r. lub na adres e-mail: sekretariat@mckmilanowek.pl

  • komórka odpowiedzialna: Milanowskie Centrum Kultury
  • telefon: 22 758 32 34
  • osoba do kontaktu: Edyta Budziewska 

Burmistrz Miasta Milanówka
Wiesława Kwiatkowska

Polub nas na Facebook