Policjanci z Milanówka ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Podczas czynności okazało się, że 24-latek i 51–latek w czasie zdarzenia mogli żądać od pokrzywdzonego pieniędzy. Daniel S. i Marek S. usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Prokurator zdecydował o objęciu obu mężczyzn policyjnymi dozorami.

Kilka dni temu milanowscy policjanci od jednego z mieszkańców otrzymali zgłoszenie pobicia. Od pokrzywdzonego dowiedzieli się, że dwie osoby weszły do jego domu, napadły na niego i zniszczyły wyposażenie mieszkania. Podczas dalszych czynności dochodzeniowych okazało się, że podczas zdarzenia napastnicy żądali od zgłaszającego pieniędzy. Sprawcami przestępstwa, po którym pokrzywdzony miał obrażenia ciała, byli dwaj nieznani mu mężczyźni. Policjanci natychmiast zebrali informacje o podejrzanych i rozpoczęli ich poszukiwania.

Funkcjonariusze szybko ustalili i zatrzymali 24-latka i 51–latka. Dalsze czynności w sprawie doprowadziły do przedstawienia obu mężczyznom zarzutów usiłowania rozboju. Prokurator zdecydował o objęciu obu mężczyzn policyjnymi dozorami.

Polub nas na Facebook