Powitanie lata to największa impreza rozrywkowa tego roku w Milanówku!

Zapraszamy 24 czerwca br. na powitanie lata w Milanówku! Będzie to wydarzenie oparte na najważniejszych lokalnych aktywnościach, angażujących mieszkańców. Nie zabraknie atrakcji dla każdego!

„Powitanie lata” to wpisane w historię Milanówka zawody w ekstremalnych skokach rowerowych Dirt Jump MTBMX, skupiające nie tylko środowiska sportowców, ale także fanów kolarstwa ekstremalnego. Mistrzostwa otworzą wydarzenie o godz. 10:00 a w ich trakcie odbędą się pokazy skoków motocrossowych podczas których wystąpi Rafał Biały.

Cała impreza to inicjatywa o bogatym programie artystycznym. Teren stadionu podzielony zostanie na strefy aktywności. Mieszkańcy oraz goście skorzystają ze strefy zabaw i animacji. To właśnie tu odbędą warsztaty, zabawy w klimacie bajkowym. To strefa, która połączy aktywną integrację i zabawy z warsztatami manualnymi. Dzieci pobawią się przy chuście, pomalują twarz oraz zbudują wielkie budowle z klocków SMART. Animować do zabawy będzie najmłodszych Kogut Rubin a na scenie pojawią się tancerki i księżniczki. Przy strefie dziecięcej działać będzie strefa gier miejskich. Najmłodsi i ich rodziny będą mogły poznać „nietypowe” dyscypliny sportu dla wszystkich.

Organizatorzy nie zapomnieli o dobrym jedzeniu. Strefa gastronomiczna w postaci I Milanowskiego Zlotu Food Trucków zapewni pyszne potrawy i słodkości z różnych stron świata.

Z inicjatywy młodej części mieszkańców na scenie głównej pojawi się gwiazda młodego pokolenia Natalia Nykiel.  Koncert stanowić będzie najważniejszy punkt programu i promować będzie najnowszą płytę artystki DISCORDIA. Usłyszymy takie utwory jak „Spokój”, „Total błękit”, „Światła tworzą korytarze”. Przy scenie pojawi się strefa koloru, gdzie chętni będą mogli się posypywać kolorowym pudrem, tak jak na największych festiwalach świata.

Serdecznie zapraszamy 24 czerwca na stadion miejski przy ul. Turczynek. Organizatorem imprezy jest Milanowskie Centrum Kultury. Powitajmy razem lato!

Polub nas na Facebook