To tytuł ostatniej wystawy w tym roku, zorganizowanej w pracowni Jana Szczepkowskiego przez Stowarzyszenie Razem dla Milanówka i „Centrum Środowisk Twórczych Willa Waleria”. Projekt otrzymał dofinansowanie z budżetu miasta Milanówka. Wernisaż wystawy odbył się w dniu 4 listopada i zgromadził dość dużo osób zainteresowanych twórczością Piotra Promińskiego, w tym Przewodniczącą Rady Miasta Małgorzatę Trębińską i Członka Zarządu powiatu grodziskiego Mirosława Paciorka.

Piotr Promiński studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim, kończąc ją pracą dyplomową „Pojęcie duchowości u Wasyla Kandyńskiego”. Ma dość  bogatą przeszłość zawodową: uczenie dzieci plastyki, projektowanie wzorów na porcelanę, rysowanie ilustracji: militarnych, fantastycznych, bajkowych i realistycznych. Obecnie tworzy  grafikę użytkową w agencji reklamowej, a ponadto: projekty opakowań, plakatów i znaków graficznych.

Jak stwierdził w krótkim wystąpieniu podczas wernisażu - rysunki satyryczne przygotował specjalnie na tę wystawę. Ich przygotowanie zajęło mu 2 noce.  Tych z Państwa, którym nie udało się przybyć na wystawę, zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii. Będą mogli Państwo zobaczyć jak twórca trafnie ocenia naszą rzeczywistość.

Będą mogli również Państwo zobaczyć w jakim stanie jest pracownia Jana Szczepkowskiego przy Willi Waleria, a tym samym jak są realizowane obietnice wyborcze pani Burmistrz.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Realna i Nierealna Rzeczywistość