Sprawdź innowacyjną metodę badania wad postawy u dzieci

Już od 15. października w ośrodku SORNO Kids terapia dzieci i młodzieży będzie uzupełniona o najnowocześniejszy sprzęt z dziedziny diagnostyki - Spine 3D. Z tej okazji zorganizowany został bezpłątny dzień badań wad postawy.

‍Spine 3D to urządzenie do klinicznej analizy postawy ciała firmy Sensor Medica. Jest całkowicie nieinwazyjnym sprzętem do oceny chorób kręgów i zmian w strukturach ciała. Dzięki bezmarkerowej, wolnej od promieniowania metodzie skanowania umożliwia akwizycję 3D barków, pleców i miednicy pacjenta.

‍Parametry urządzenia Spine 3D pozwalają na uzyskanie obrazu kręgosłupa w 3D! Pełna analiza dotyczy wyników w płaszczyźnie strzałkowej, czołowej oraz poprzecznej.

Jest również niezbędnym urządzeniem do obserwacji na wszystkich etapach leczenia pacjenta, całkowicie eliminując potrzebę stałej kontroli radiogramów.

‍Parametry analizy Spine 3D

  • Długość, nachylenie i brak równowagi kręgosłupa wzdłuż płaszczyzny czołowej, strzałkowej i poprzecznej;
  • Odchylenie kręgosłupa i rotacja;
  • Strzałka szyjna i strzałka lędźwiowa;
  • Kąt i głębokość lordozy i kifozy;
  • Nachylenie i różnica wysokości ramion i miednicy.

Już niedługo w ośrodku SORNO KIDS będą mogli wykonywać Państwo badania dla dzieci i młodzieży na światowym poziomie diagnostycznym! Z tej okazji zorganizowany został BEZPŁATNY DZIEŃ BADAŃ WAD POSTAWY przy wykorzystaniu sprzętu SPINE 3D.

‍W dniu 15. października od godz. 9:00 do godz. 13:00 będziecie mogli Państwo skorzystać z oferty badania w SORNO Kids! Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 3. do 18. roku życia.

‍Ilość miejsc ograniczona - obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem telefonu: +22 390 31 31.

‍Każdy Pacjent otrzyma wyniki badania SPINE 3D wzbogacone o opracowanie przez specjalistę. Tylko w tym dniu dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali specjalną ofertę na usługi w SORNO KIDS, ul. Podwiejska 39/10, 05-822 Milanówek.

Polub nas na Facebook