Niemal każdy w naszej okolicy witał Nowy Rok. Jedni bawili się w domu, inni na balach sylwestrowych. My w tą wyjątkową noc postanowiliśmy powitać Nowy Rok w Milanówku i zobaczyć pierwszy w tym mieście sylwestrowy pokaz laserowy.

Milanówek w tym roku dołączył do coraz to większego grona miast, które zamiast przy wybuchach sztucznych ogni, witają Nowy Rok spektakularnym pokazem laserowym.

O 22.30 rozpoczęła się zabawa z DJem i animacje dla dzieci, a po 23 koncert Ani Krysiak z zespołem. Powitanie Nowego Roku poprzedził pokaz tańca ze światłem Lightshow.

Dokładnie o północy na scenie wystrzeliły korki szampana, a życzenia mieszkańcom złożyli: Burmistrz Piotr Remiszewski oraz Przewodonicząca Rady Miasta Janina Moława. Mieszkańcy mieli też okazję poznać nowego Sekretarza Urzędu Miasta – pana Piotra Iwickiego.

Po życzeniach mieliśmy okazję zobaczyć przestrzenny spektakl laserowy. Był to chyba pierwszy taki pokaz w Milanówku i wszystkich, którzy nie mieli okazji go zobaczyć, zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć. Powitanie Nowego Roku kończyła zabawa z DJem.

Z zaciekawieniem obserwujemy zmiany jakie w ostatnich tygodniach następują w Milanówku. Odnosimy wrażenie, że ostatnie wybory zakończyły okres marazmu i zniechęcenia jaki panował tam w ostatnich latach. Mieszkańcy z owacją przyjęli życzenia od władz, oraz płynące ze sceny zachęty do odbudowy tego miasta. Mamy nadzieję, że ta pozytywna energia nie zostanie rozproszona, czego życzymy wszystkim na ten najbliższy rok.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Tak bawił się w sylwestra Milanówek