Warsztaty MASTER CLASS z Grażyną Łobaszewską i Ajagore

Serdecznie zapraszamy na warsztaty Master Class prowadzone przez Grażynę Łobaszewską i zespółAjagore. Warsztaty odbędą się w Milanówku w dniach 26-27 maja 2018r!Zapraszamy na kurs śpiewającą młodzież i dzieci powyżej 10 lat, profesjonalnych wokalistów,amatorów, nauczycieli śpiewu/gry na instrumentach, osoby pracujące zawodowo głosem mówionym.W ciągu tych dwóch dni zapewniamy uczestnikom udział w zajęciach prowadzonych przez najlepszychpolskich muzyków! Kurs podzielimy na cztery grupy, które poprowadzą:warsztaty wokalne – GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA, warsztaty perkusyjne – Michał Szczeblewski, gitara basowa – SławomirKornas, gitara – Maciej Kortas.

Ostatniego dnia warsztatów odbędzie się koncert finałowy z udziałem uczestników warsztatówwokalnych. Możliwy jest udział w koncercie finałowym uczestników warsztatów instrumentalnych – zazgodą prowadzącego warsztaty jak również wystąpienia z członkami zespołu Ajagore.

Kurs, to okazja na wymianę doświadczeń i integracja środowiska instrumentalistów i wokalistów,zdobywanie dodatkowych umiejętności i doświadczeń, rozwój techniki wokalnej, gry na perkusji,instrumentach strunowych, interpretacji stylów muzycznych. Zapowiadają się zatem niesamowite dwa dni warsztatowe oraz koncert kursantów z udziałemartystów.

Zachęcamy ludzi z pasją i zdolnościami muzycznymi do zgłaszania się – liczba miejsc jestograniczona.Swój udział trzeba zgłosić do Milanowskiego Centrum Kultury do 21 maja. Należy zapoznać się z regulaminem, dostarczyć nam wypełnioną kartę zgłoszeniową, a po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji miejsca należy dokonać płatności na konto MCK.

 Gorąco zapraszamy!

 Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA WARSZTATY WOKALNE
REGULAMIN warsztaty wokalne

Polub nas na Facebook