L’amour Maison to miejsce, które ciągle poszerzaną ofertą imprez kulturalnych oraz aktywnym udziałem w dużych imprezach organizowanych przez Milanowskie Centrum Kultury, dobrze wpisuje się w życie kulturalne Milanówka. Czwartkowe seanse filmowe w Starym Kinie i niedzielne Bajkowe poranki dla dzieci organizowane przez MCK, wystawy malarstwa, spotkania z ciekawymi ludźmi, koncerty – cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Milanówka. Tak też było w przypadku Wieczoru piosenki francuskiej, w sobotę 13 lutego.

Podczas koncertu, licznie zgromadzona publiczność (nie dla wszystkich zainteresowanych koncertem udało się znaleźć miejsce) usłyszała nowe, mało znane utwory  ale też bardzo popularne przeboje. Koncert, z dużym wdziękiem, prowadziła wokalistka Małgorzata Wałaszek.

Grupa, w której wokalistce towarzyszyli: na akordeonie – Karol Podkul, na gitarze i skrzypcach – Marcin Lasiu, a na cajon – Adrian Wyparło, razem występuje krótko. To jest ich pierwszy wspólny projekt. Mimo to porwali publiczność do wspólnego śpiewania i nie było im łatwo zakończyć koncert, gdyż publiczność prosiła o kolejne bisy.

Dobremu odbiorowi koncertu sprzyjał  klimat tego miejsca: ciekawe dekoracje, oryginalne oświetlenie, na ścianach kolorowe obrazy z niedawno otwartej wystawy malarstwa, a dla wchodzących lampka francuskiego wina.

Atmosferę wieczoru przybliżą Państwu zdjęcia zamieszczone w Galerii.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Wieczór piosenki francuskiej w L’amour Maison