Wpadli ze skradzionym rowerem w torbie

Zaledwie dwóch godzin potrzebowali milanowscy policjanci na zatrzymanie 35–latka i 52–latka, podejrzanych o kradzież roweru i odzyskanie skradzionego przez nich pojazdu. Jednoślad szybko wrócił do właściciela, a Jarosław T. i Paweł K. usłyszeli zarzuty karne. Za kradzież grozi im nawet po 5 lat pozbawienia wolności.

Natychmiast po przyjęciu zawiadomienia o kradzieży roweru sprzed budynku szkoły, milanowscy policjanci ruszyli na poszukiwania pojazdu i sprawców przestępstwa. Podczas patrolu jednej z ulic zauważyli dwóch mężczyzn, znanych im z innych bezprawnych czynów na terenie miasta. Po kontroli zawartości  niesionej przez 35–latka i 52-latka torby okazało się, że są tam części roweru. Dokładne sprawdzenie numeru ramy i wyglądu pozostałych przedmiotów potwierdziło, że jest to poszukiwany jednoślad.

Rower szybko wrócił do właściciela, a Jarosław T.  i Paweł K. i trafili do policyjnej celi. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty dokonania kradzieży. Za to przestępstwo grozi im nawet po 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook