Zatrzymani za kradzież skutera

Prowadzone przez kilka ostatnich dni działania grodziskich policjantów zakończyły się zatrzymaniem dwóch młodych mężczyzn. 17-latek i 18-latek podejrzani są o zabranie skutera spod sklepu w Milanówku. Mariusz M. i Sebastian S. usłyszeli zarzuty karne, do których się przyznali. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet 5 lat więzienia.

Kilka dni temu do milanowskiego komisariatu wpłynęło zawiadomienie o kradzieży skutera, który był zaparkowany pod jednym ze sklepów w mieście. Policjanci natychmiast zajęli się ustalaniem sprawców tego czynu. Po zebraniu potrzebnych informacji wytypowane zostały dwie podejrzane osoby. Zatrzymaniem młodych mężczyzn zajęli się grodziscy kryminalni. Jednego dnia do policyjnych celi trafił 17-latek i 18-latek.

Zgromadzone w sprawie materiały pozwoliły na przedstawienie Mariuszowi M. i Sebastianowi S. zarzutów kradzieży. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa. Jak wyjaśniali, w chwili zdarzenia obaj byli nietrzeźwi. Teraz za kradzież grozi im nawet po 5 lat więzienia.

Polub nas na Facebook