W minioną środę oficjalnie otwarte zostały Baseny Letnie w Strzeniówce w gminie Nadarzyn. Ta imponująca inwestycja powstała w naprawdę imponującym tempie i już od soboty, 19 czerwca br., czeka na gości. Jakie atrakcje czekają na miejscu i ile to nas będzie kosztować?

Władzom Nadarzyna należy pogratulować wyczucia czasu. Letnie baseny otwarte zostały przed pierwszą w tym roku falą upałów – momentem idealnym by docenić atrakcje dostępne na basenie -  Czekają tu na Państwa 3 baseny 1,5m i 1,2m głębokości. Są to baseny pełnowymiarowe. Dla dzieci przygotowany został mini plac zabaw z brodzikiem. – mówił nam Dariusz Zwoliński, Wójt Gminy Nadarzyn - Na ternie obiektu mamy jacuzzi, dwie zjeżdżalnie, dwie plaże i dwa boiska do siatkówki i piłki nożnej. Nieopodal obiektu znajduje się bardzo przyjemny brzozowy minipark i plac zabaw dla dzieci. Ponadto szykujemy szereg atrakcji dla najmłodszych.

Obiekt został już odebrany i od najbliższej soboty, 19 czerwca czeka na gości. Nie udało by się to gdyby nie profesjonalne podejście wykonawcy – firmy Timber Project i wielu ludzi, którzy pozytywnie kibicowali tej inwestycji. - Budowa basenów w Strzeniówce, to jest organizacyjny rekord świata, przy pełnym wsparciu urzędników Powiatu Pruszkowskiego. - mówił nam Krzysztof Rymuza, Starosta Pruzkowski - Wszystko współgrało przy bardzo dobrym wykonawstwie i bardzo szybkich decyzjach oraz terminach. Myślę, że jest to wzór dla innych. Będziemy się starali by kolejne obiekty powstawały w innych gminach naszego powiatu.

W najbliższy weekend obiekt dostępny będzie za darmo, a pomieścić może się tam ponad 700 osób. Dla głodnych i spragniony, na miejscu działał będzie bar. Wynająć można leżaki, parasole, leżanki i stoliki. Samochód zaparkujemy na jednym z 200 darmowych miejsc, choć my zachęcamy do dojazdu rowerem po ścieżce rowerowej z Nadarzyna.

Obiekt będzie otwarty 7 dni w tygodniu od 10:00 do 18:00. Ceny kształtują się następująco:

 • Dorośli
  Normalny 40 zł
  Ulgowy z kartą Nadarzyniaka 20 zł
 • Dzieci powyżej 7 lat
  Normalny 15 zł
  Ulgowy z kartą Nadarzyniaka 10 zł
 • Studenci do 26 roku życia
  Normalny 20 zł
  Ulgowy z kartą Nadarzyniaka 10 zł
 • Dzieci do 7 lat, osoby niepełnosprawne, opiekunowie osób niepełnosprawnych, renciści i emeryci: wstęp wolny
 • Rodzina z Kartą Dużej Rodziny 2+3 (i więcej) 80 zł
 • Rodzina z Kartą Dużej Rodziny 2+3 i kartą Nadarzyniaka 50 zł

Nie jest to jedyny tego typu obiekt w naszej okolicy. Basen letni od dwóch lat ponownie funkcjonuje w Milanówku i cieszy się dużą popularnością. W coraz gorętsze lata jest to idealne miejsce by zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, lub aktywnie wypocząć z dziećmi. - Bardzo bym chciał by obiekt skradł Wasze serca, był miejscem, gdzie będzie się  dobrze czuli i mogli mile spędzić czas. - mówił nam Dariusz Zwoliński. Miejmy nadzieję, że tak się stanie

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Baseny Letnie w Strzeniówce oficjalnie otwarte