Najsmaczniejszy wiosenny weekend w Piastowie!

Już 17 czerwca do Piastowa zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 17, 18 i 19 czerwca 2022 r. odbędzie się tutaj wiosenny zlot food trucków. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI, a my mamy do wygrania vouchery na darmowe jedzonko!

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu marketu Kaufland. Food trucki będą karmić mieszkańców Piastowa przez trzy dni od 17-19 czerwca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się na parkingu Kaufland przy ul. Warszawskiej 1.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

UWAGA KONKURS!!! JUŻ JUTRO, WE WTOREK, OPUBLIKUJEMY REGULAMIN KONKURSU. W ŚRODĘ, PUNKTUALNIE O GODZINIE 12.00 NA NASZYCH PROFILACH FB POJAWI SIĘ PYTANIE KONKURSOWE. DO WYGRANIA 3 PODWÓJNE VOUCHERY NA PRZEPYSZNE POTRAWY Z FOODTRUCKÓW

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: