W ręce grodziskich policjantów wpadło 3 mężczyzn, którzy próbowali odjechać zabranymi chwilę wcześniej ze stojaków rowerami. Funkcjonariusze zabezpieczyli cztery jednoślady i zatrzymali podejrzanych o kradzież. Policjanci ustalili już właścicieli trzech rowerów, poszukują osoby, której pojazd czeka jeszcze na odbiór w budynku Posterunku Policji w Podkowie Leśnej. Zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi im nawet po 5 lat więzienia.

W minionym tygodniu policjanci grodziskiej komendy otrzymali od świadka informację o mężczyznach, którzy w okolicy stacji WKD w Podkowie Leśnej zabrali rowery ze stojaka. Na miejsce natychmiast została skierowana załoga patrolowa. Funkcjonariusze bardzo szybko odnaleźli w okolicy podejrzanych rowerzystów, którzy próbowali odjechać na skradzionych jednośladach. Po kontroli przy jednym z nich znaleźli narzędzie do przecinania drutu. Na miejscu przestępstwa policjanci potwierdzili pozostawione uszkodzone zabezpieczenia rowerów.

Do policyjnej celi trafiło trzech mężczyzn, którzy przyznali się do przecięcia linek zabezpieczających i kradzieży czterech rowerów ze stojaka. Zatrzymani obywatele Ukrainy usłyszeli zarzuty i dobrowolnie poddali się karom. Za kradzież grozi im nawet po 5 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze ustalają jeszcze właściciela jednego z zabezpieczonych przy mężczyznach jednośladu. Osobę, która 10 marca utraciła rower marki MARVEL prosimy o zgłoszenie się do policjantów z Posterunku Policji w Podkowie Leśnej ul. Brwinowska 17A lub kontakt telefoniczny pod numerem 22 758 91 10.

Polub nas na Facebook