Poznaj Mapę Kreacji!

Drodzy Państwo, czas pożegnać zimową aurę i pomału szykować się na wiosenne przebudzenie. Na początek wiosennego sezonu Galeria Impuls w Podkowie Leśnej serdecznie zaprasza miłośników sztuki i nie tylko na wyjątkową wystawę malarstwa intuicyjnego "Mapa Kreacji" autorstwa Anny Marii Majkutewicz.

Wystawę uroczyście zainauguruje wernisaż dnia 03.03.2022 (czwartek), który rozpocznie się o godzinie 18.00.
Wystawa potrwa do 27.03.2022 i będzie do obejrzenia w godzinach działania galerii.


Anna Maria Majkutewicz - Od 14 lat jest mieszkanką Otrębus.
Poprzez udział w warsztatach malarstwa intuicyjnego VEDIC ART weszła do świata kreacji i tworzenia niesamowitych obrazów przepełnionych emocjami, energią, mnogością form i kolorów.

W malarstwie intuicyjnym nie ważna jest technika, a farby i płótno to narzędzia wyrazu i ekspresji. Natomiast sama kreacja wypływa z serca i duszy.

Inspiracje są wszędzie, sztuką jest uchwycić jedną z nich i wyrazić na płótnie. Swoje obrazy tworzy wykorzystując farby akrylowe, lubi duże formaty. Niektóre prace mają kilka warstw, stając się niepowtarzalną strukturą mającą w sobie zagadkę metamorfozy.

Artystka maluje intuicyjnie, zawsze z głęboką intencją i pozytywną energią. Jej prace powstają w skutek fascynacji kolorem, strukturą i grą światła. Poszukuje nowych form i połączeń kolorystycznych, które wydobywają energetyczny przekaz. Wiele obrazów to wynik głębokiego stanu medytacji, procesu twórczego w który zagłębia się gdy stoi przed płótnem.

Na prezentowanej wystawie obejrzycie Państwo 36 prac artystki.

Artystyczny projekt „Mapa kreacji” rozpoczyna cykl warsztatów Vedic Art poświęconych uwalnianiu wewnętrznej kreacji poprzez malarstwo.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Warsztaty odbędą się w naszej galerii w dwóch terminach na które również serdecznie Państwa zapraszamy. Zapisy na warsztaty: mapakreacji@gmail.com tel. 604 496 104

Galeria Impuls
ul. Jana Pawła II
Podkowa Leśna"
Polub nas na Facebook