Długie, ponure, jesienne wieczory nie nastrajają pozytywnie. Każdemu z nas brakuje światła i kolorów. Dlatego, by pozytywnie się doładować, zapraszamy 8 grudnia br. do Galerii Impuls na żywą i energetyczną wystawę mieszkanki Otrębus Anny Marii Majkutewicz „Emocje w Kolorze”.

To już druga wystawa tej artystki w Galerii Impuls w tym roku. Ekspozycja obejmie blisko 20 nowych prac w dużych formatach i zachwycającej kolorystyce. Artystka jest przedstawicielką nurtu malarstwa intuicyjnego, w którym nieważna jest technika, a farby i płótno to tylko narzędzia wyrazu i ekspresji. Natomiast sama kreacja wypływa z serca i duszy. Inspiracje są wszędzie, sztuką jest uchwycić jedną z nich i wyrazić na płótnie. Swoje obrazy tworzy, wykorzystując farby akrylowe, lubi duże formaty. Niektóre prace mają kilka warstw, stając się niepowtarzalną strukturą mającą w sobie zagadkę metamorfozy.

Wszystkich spragnionych pozytywnej energii zachęcamy do odwiedzenia wystawy. Przyczynkiem do tego może być koncert towarzyszący wystawie. W najbliższą sobotę, 25 listopada o godz. 19.00 wystąpi dla Państwa duet Ania Krysiak & Manito. Zapraszamy!

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Pozytywne doładowanie