Pochodząca z Niemiec marka Essence szybko zyskała popularność na całym świecie i dała kobietom możliwość wyrażania siebie poprzez makijaż. Warto zauważyć, że chociaż producent od samego początku promował swoje produkty z wykorzystaniem haseł nawiązujących do podkreślania indywidualnego piękna z wykorzystaniem makijażu, to jednocześnie starała się obalać mity o doskonałej urodzie. To również przyczyniło się do jej popularności, a kosmetyki Essence zaczęły być chętnie wybierane przez kobiety w różnym wieku.

  1. Historia marki Essence
  2. Jakie kosmetyki Essence wybrać?
  3. Z czego wynika rosnące zainteresowanie kosmetykami Essence?
  4. Gdzie można kupić produkty Essence w Polsce?

Obecnie produkty Essence można łatwo zamówić w Polsce. Są one dostępne w ofercie internetowej drogerii w bardzo przystępnych cenach. Zanim jednak zamówisz dla siebie wspomniane kosmetyki, koniecznie sprawdź, jakie produkty są dostępne w stałej ofercie i czym wyróżniają się na tle innych podobnych kosmetyków. Więcej na temat tego, jakie kosmetyki do makijażu twarzy oferuje Essence oraz przegląd pozostałych produktów dostępnych w ofercie marki znajdziesz w naszym artykule.

Historia marki Essence

Firma Cosnova Beauty GmbH stworzyła markę Essence w 2001 roku. Pierwsze produkty trafiły na rynek zaledwie rok później, przy czym początkowo były dostępne jedynie na terenie Niemiec. Szybko jednak okazało się, że zainteresowanie nowymi kosmetykami jest na tyle duże, że warto spróbować wypromować je również w innych krajach. Ta decyzja okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, a Essence zdobyła uznanie wśród kobiet na całym świecie.

Motto marki Essence to brzmi "We are proud. We think pink. But most of all we believe in the girl inside of everyone of us”, co można przetłumaczyć jako "Jesteśmy dumne. Myślimy różowo. Ale przede wszystkim wierzymy w dziewczynę, która jest w każdej z nas". Poprzez taką filozofię marka stara się walczyć z nieustanną presją, na jaką narażone są młode dziewczyny i kobiety, od których wymaga się idealnego wyglądu w każdej sytuacji. Essence natomiast stara się zmienić to myślenie, aby makijaż nie był postrzegany jako coś obowiązkowego, ale stał się sposobem na wyrażanie siebie. 

Jakie kosmetyki Essence wybrać?

Zróżnicowana oferta kosmetyków i akcesoriów marki Essence obejmuje wyłącznie produkty przyjazne dla środowiska. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają szkodliwych składników. Jednocześnie są one projektowane z myślą o wszystkich kobietach, aby każda z nich mogła je wykorzystać do stworzenia wspaniałego makijażu niezależnie od tego, jakie ma doświadczenie. Wśród najpopularniejszych produktów znajdują się między innymi kosmetyki do makijażu oczu, ust oraz twarzy. Dostępne są także produkty pomagające zadbać o wygląd paznokci oraz przeróżne akcesoria (między innymi pędzle i gąbeczki do makijażu). 

Z czego wynika rosnące zainteresowanie kosmetykami Essence?

Przykładnie dużej uwagi do oferowania bezpiecznego produktu, który nie ma negatywnego wpływu na środowisko i nie jest testowany na zwierzęta to tylko jeden z wielu przykładów czynników, które przyczyniły się do stale rosnącej popularności marki. Co ciekawe kosmetyki odnoszą sukcesy również w Polsce, ponieważ już kilka lat temu lakier The Gel Nail Polish otrzymał nagrodę Glammies.

Przeglądając liczne opinie pochodzące od zadowolonych klientek, często można trafić na informacje na temat trwałości makijażu wykonanego z wykorzystaniem produktów Essence, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę ich atrakcyjne ceny. Marka jest również chętnie wybierana ze względu na jej filozofię, która namawia do tego, aby wykorzystywać makijaż do podkreślania naturalnego piękna, ale przede wszystkim do bycia sobą. Kolejną zaletą jest bezproblemowy dostęp do oryginalnych kosmetyków, które można zamówić przez internet.

Gdzie można kupić produkty Essence w Polsce?

W celu złożenia zamówienia wystarczy odwiedzić stronę drogerii internetowej i przejść do zakładki Essence. Z polecanych kosmetyków niemieckiej marki można tu kupić między innymi automatyczną kredkę do oczu, pogrubiający tusz do rzęs, konturówkę do ust, topper cieni do powiek, balsam do ust wiele innych produktów. Wszystkie dostępne w sklepie kosmetyki zostały szczegółowo opisane, a dostępne opinie ułatwiają znalezienie wysokiej jakości produktów. Przy okazji można również zapoznać się z produktami innych marek, które w drogerii internetowej są często dostępne w niższych cenach niż w przypadku tradycyjnych punktów sprzedaży. Jeżeli natomiast chodzi o koszt dostawy, to jest ona darmowa dla wszystkich zamówień na kwotę przekraczającą 40 złotych. 

Warto zacząć od zamówienia pojedynczych egzemplarzy i przystąpić do testowania, aby przekonać się, jak te preparaty sprawdzą się w praktyce. Jedno jest pewne - doskonałe opinie na temat tych kosmetyków oraz stale udoskonalane linie produktów potwierdzają, że firma chce i potrafi tworzyć produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Jednocześnie firma stara się utrzymywać na tyle niskie ceny, aby każda kobieta mogła sobie pozwolić na zakup dobrych kosmetyków.

materiał zewnętrzny

Polub nas na Facebook