Czy kobiety mogą wyglądać sexy w spodniach?

Moda dla kobiet od Answear

Chyba większość mężczyzn woli swoje kobiety w spódnicach, czy też w sukienkach. Jakoś utarło się, że te części garderoby są seksowniejsze. Jednak czy oby na pewno? Nie do końca. Naprawdę kobiety w spodniach mogą wyglądać dobrze i elegancko. Niczego nie będzie im brakowało. Oczywiście pod warunkiem, że spodnie zostaną odpowiednio dobrane. Jak tego dokonać?

Świadomość swoje sylwetki

Co jak co, ale bardzo ważne jest to, aby kobiety miały świadomość swojej sylwetki. Najlepiej stanąć sobie przed lustrem w samej bieliźnie i ocenić, które części nasze ciała warto byłoby wyeksponować, a które są bardziej problematyczne. Wiadomo, że może być z tym różnie. U jednych jest więcej atutów, a niektóre z nas mają więcej jednak kompleksów. W drugim przypadku trzeba się troszkę bardziej napracować, aby dobrać spodnie idealne. Nie mówimy jednak, że jest to całkowicie niemożliwe.

Spodnie damskie przede wszystkim powinny być dobrane krojem i fasonem pod naszą sylwetkę. W sieci możemy znaleźć mnóstwo ściąg, które pozwolą nam nazwać naszą figurę. Możemy na przykład być gruszką, czy też jabłkiem. Pod każdy typ urody, dostępne są konkretne kroje oraz fasony. W niektórych typach figury jest dostępnych więcej modeli spodni, a w niektórych mniej. Wiadomo, że im figura jest bardziej problematyczna, tym modeli idealnych jest mniej. Jednak na pewno każda z nas znajdzie coś idealnego dla siebie.

Dobór butów

Okazuje się, że znaleźć idealne spodnie nie jest wcale tak trudno. Jednak pamiętajmy, że dobór spodni, to nie nasz jedyny problem. Musimy dobrać także buty. Buty, które dobierzemy albo naszą stylizację uratują, albo też totalnie dobiją. Oczywiście chcemy, aby buty podziałały na plus.

Gdy wybieramy się w spodniach na jakieś ważne wyjście, to możemy postawić na szpilki, czy też buty na obcasie. Im obcas jest wyższy, tym wydłużymy bardziej swoje nogi. Jednocześnie pamiętajmy, że w butach musimy potrafić chodzić. Gdy włożymy buty na zbyt wysokim obcasie, to musimy się liczyć z tym, że będziemy wyglądały komicznie, nie potrafiąc w nich chodzić. Na obcasie trzeba umieć chodzić i nic nas nie uratuje.

Jeśli wiemy, że nie potrafimy, to bezpieczniej jest włożyć buty na niższym obcasie, czy też całkowicie z niego zrezygnować. Jeśli poszukujemy ciekawych butów na lato, to możemy postawić na buty materiałowe. Nie mamy na myśli zwykłych trampek, ale raczej espadryle. Buty te to prawdziwy hit lata. Od razu pragniemy zaznaczyć, że na rynku znajdziemy nie tylko espadryle damskie, ale także znajdziemy espadryle męskie.

Naprawdę wygodnie się w nich chodzi. Są materiałowe i co za tym idzie, są bardzo lekkie. Nie ma co narzekać. Na pewno także buty tego typu nas nie obedrą.

Wracając jeszcze do stylizacji seksownych ze spodniami w roli głównej, zaznaczmy, że możemy zaszaleć nieco górą i do spodni dobrać nieco bardziej wyciętą bluzkę. Dzięki temu naprawdę uda się uzyskać seksowny efekt, ale jednocześnie ze smakiem. Mężczyznom na pewno się spodoba. Możemy być tego pewni.

nowe modele spodni damskich

materiał zewnętrzny

Polub nas na Facebook