Wyrwij się z miasta i spędź długo wyczekiwany sierpniowy weekend w Magicznych Ogrodach! Janowiecki tematyczny park rozrywki czeka codziennie, także 15.08. W długi weekend 12- 15.08 czekają na Ciebie dodatkowe atrakcje w cenie biletu! Rozrywka dla całej rodziny, pokazy czarodziejskie i koncerty oraz tak potrzebna chwila oddechu wśród malowniczej przyrody. Zobacz, co przygotowały dla Ciebie Magiczne Ogrody!

Dołącz do niezapomnianego długiego weekendu (12- 15.08) w Magicznych Ogrodach! Pierwszy w Polsce park tematyczny zaprasza na wydarzenie pt. „Ciesz się chwilą”! Nad fantastyczną atmosferą podczas tej rodzinnej imprezy będą czuwać animatorzy. Ci zaangażowani młodzi ludzie wiedzą, czym jest świetna zabawa dla dzieci! Gwarantujemy, że baśniowi przyjaciele wyczarują szerokie uśmiechy na twarzach Twoich bliskich!

Przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo fascynujących atrakcji i możliwości rodzinnej rozrywki. Co godzinę w naszych tematycznych krainach odkryjesz ciekawe i rozwijające gry i animacje. Na Zamku Wróżek nauczysz się tańca i sztuki wyczarowywania tęczy, a w Krasnoludzkim Grodzie możesz opanować podstawy fechtunku... A co powiesz na wydarzenia główne w długi weekend? Będzie ogień! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe pokazy. Codziennie o 13:00 i 16:00 możesz podziwiać pokazy tańca z żywiołem, żonglerskie występy Krasnoluda Wyrwipałki oraz… popisy w chodzeniu na kuli. Nie zabraknie również występów Czarodzieja Fidera, który pokaże Ci swoje niezwykłe rekwizyty, ale nie wyjawi wszystkich tajemnic... A dla miłośników muzyki Wróżka Lilia przygotowała repertuar baśniowych melodii. Te koncerty przeniosą Cię w świat pełen radości i beztroski. Pozwól sobie na chwilę wzruszenia!

Nie czekaj dłużej! Dołącz do nas i spędź rodzinny długi weekend w Magicznych Ogrodach!

materiał zewnętrzny

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Spędź długi sierpniowy weekend w Magicznych Ogrodach i ciesz się chwilą!